ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Pełna historia edycji - aktualizacja Google Photos Antoni Żółciak

2016-03-31
0 komentarzy
2
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Pełna historia edycji - aktualizacja Google Photos
Zmiany wprowadzone podczas edycji zdjęcia będzie można cofnąć. Aktualizacja Google Photos pozwoli na niedestruktywną edycję fotografii

Opublikowana właśnie aktualizacja Google Photos (Zdjęć Google) na Androida pozwala już na zupełnie bezstresową obróbkę fotografii. Niezależnie od tego, ilu modyfikacji dokonywalibyśmy na naszych smartfonach, aplikacja będzie w stanie odtworzyć oryginalne zdjęcie nawet po zapisaniu edytowanego kadru - tak jak ma to miejsce np. w Lightroomie.

Google Photos to aplikacja do prostej obróbki zdjęć i filmów. Proces możemy przeprowadzać zarówno mobilnie, jak i na tradycyjnych komputerach. Program obsługuje ponadto takie funkcje, jak m.in. wyszukiwanie wizualne czy przeprowadzanie automatycznej korekty ekspozycji. Photos są bezpośrednio połączone z Google Drive, dzięki czemu wszystkie fotografie możemy przechowywać w chmurze.

Nowa wersja aplikacji została już udostępniona w sklepie Play

Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl