ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

DJI+ Discover - sieć społecznościowa dla użytkowników dronów Antoni Żółciak

2016-04-10
3 komentarzy
13
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
DJI+ Discover - sieć społecznościowa dla użytkowników dronów
Rusza serwis społecznościowy dla użytkowników dronów. DJI+ Discover pozwala na kontakt ze znajomymi, firmami i potencjalnymi klientami

DJI+ Discover to aplikacja mobilna, która pozwala znajdującym się w pobliżu użytkownikom dronów komunikować się ze sobą. "Platforma pomoże zarówno w relacjach koleżeńskich, jak i zawodowych", mówi Paul Guo, przedstawiciel DJI.

Program podzielono na cztery główne sekcje - Nearby Search, Experience, Store i Forum. W tej pierwszej możemy spotkać m.in. tzw. ekspertów - a więc ludzi, którzy są w stanie pomóc początkującym "pilotom" w odkryciu tajników obsługi drona. Zlokalizujemy tu ponadto zwykłych użytkowników, zainteresowanych wyłącznie wymianą doświadczeń. "Osoby poważnie traktujące tematykę dronów lubią się spotykać w większych grupach. Postanowiliśmy im to ułatwić", dodaje Paul Guo z DJI.

W dziale Experience znaleźć można informacje od producenta - takie jak lokalizację najbliższego sklepu czy serwisu, bądź też wiadomości o eventach związanych z dronami.

W segmentach Store i Forum zadbano o przeniesienie zawartości oficjalnej strony DJI i głównego forum - tego samego, którego zawartość możemy odczytać w oknie przeglądarki.

DJI+ Discover jest dostępna za darmo na systemy iOS i Android - niestety tylko w Stanach, na Wyspach, w Niemczech, Hiszpanii i Australii. Na razie nie wiemy, kiedy aplikacja pojawi się w naszym kraju. 

Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl