ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Nowa seria lamp studyjnych Digitalis PRO S Krzysztof Mularczyk

2016-06-28
0 komentarzy
8
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Nowa seria lamp studyjnych Digitalis PRO S
Fomei wchodzi na rynek z nową serią studyjnych lamp błyskowych Digitalis PRO S. Do sprzedaży trafią modele o energiach 200 Ws, 400 Ws i 600 Ws

Nowa seria lamp błyskowych Fomei Digitalis PRO S to udoskonalona rodzina sprawdzonych na rynku lamp Digitalis PRO. Trzy głowice o energiach maksymalnych 200 Ws, 400 Ws, 600 Ws mają być propozycją dla średnich i mniejszych studiów fotograficznych, którym zależy na sprzęcie wysokiej jakości w przystępnej ceną. W porównaniu do poprzedniej generacji lamp rozszerzony został zakres regulacji energii błysku do 7 przysłon (6 przysłon w modelu 200 Ws). Zmieniony został także panel sterowania - teraz wyposażony jest on w większy, wyraźniejszy wyświetlacz typu FND i membranowe przyciski. Zapewnia to wygodniejszą pracę w studiu. Oprócz tego skrócono czas ładowania kondensatorów, a dedykowany, opcjonalny system sterowania pozwala bezprzewodowo regulować energię błysku.

Seria Digitalis PRO S ma charakteryzować się bardzo dobrą powtarzalnością energii błysku, stałą barwą światła, krótkim czasem ładowania i wysoką niezawodnością, co dodatkowo podkreśla 5-letnia gwarancja. Podobnie jak inne studyjne lampy Fomei, seria posiada bagnet do mocowania akcesoriów typu Bowens S. Pozwala to korzystać z szerokiej gamy akcesoriów do modelowania światła oferowanych przez tego czeskiego producenta.

Co więcej, opcjonalne systemy wyzwalania TR-16, TR-22, czy TR-HSS umożliwiają radiowe wyzwalanie błysku a TR-22 i TR-HSS dodatkowo możliwość bezprzewodowego sterowania energią oraz włączeniem/wyłączaniem lamp (TR-HSS mimo swojej nazwy niestety nie obsługuje w lampach Digitalis PRO S funkcji High Speed Synchro).

Lampy można kupić na sklep.medikon.pl. Ceny modeli 200 Ws, 400 Ws i 600 Ws wynoszą odpowiednio 1722, 1968 i 2214 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl