ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Think Tank Shape Shifter V2.0 - mniej znaczy więcej Jan Wodziński

2016-08-18
2 komentarzy
11
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Think Tank Shape Shifter V2.0 - mniej znaczy więcej
Producent wysokiej jakości modułowych akcesoriów fotograficznych zaprezentował nową serię plecaków z funkcją kompresji - Shape Shifter V2.0

Firma Think Tank wychodzi naprzeciw potrzebom fotografów, którzy noszą ze sobą różną ilość sprzętu na różne okazje. Jak doskonale wiadomo, profesjonalne korpusy pokroju Nikona D5 czy Canona 1D X Mark II wraz z obiektywami i akcesoriami zajmują często ogromną ilość miejsca, przez co zdarza się, że fotografowie z plecakami na plecach wyglądają niczym jednogarbne wielbłądy. Nie zawsze jednak potrzebna jest aż tak duża ilość wyposażenia - plecaki fotograficzne nie zmniejszają jednak swoich rozmiarów i pozostają często bardzo niewygodnym, lecz koniecznym elementem ekwipunku fotografa. W odpowiedzi na powyższą sytuację, Think Tank wprowadził plecak Shape Shifter, którego druga, poprawiona wersja właśnie weszła na rynek. Shape Shifter V2.0 15, Shape Shifter V2.0 17 oraz Naked Shape Shifter V2.0 17 to nowości, których gabaryty można dopasować do aktualnej ilości sprzętu, którą potrzebujemy zabrać na zlecenie - możemy nosić je w dwóch wersjach: złożonej, gdzie zmieścimy najpotrzebniejszy ekwipunek, bądź rozłożonej, która zmieści o wiele więcej wyposażenia.

System rozkładania w plecakach z serii  Shape Shifter
System rozkładania w plecakach z serii Shape Shifter
Wnętrze plecaka Shape Shifter V2.0 17 wraz z przykładowym wyposażeniem
Wnętrze plecaka Shape Shifter V2.0 17 wraz z przykładowym wyposażeniem

Najmniejszy z serii model - Shape Shifter V2.0 15 - pomieści lustrzankę z gripem, która położona na płasko w specjalnej kieszeni zajmuje minimalną ilość miejsca, 3 obiektywy (odłączone od body), 15-calowego laptopa oraz 12 bądź 13-calowy tablet. Większy model Shape Shifter'a zmieści większy komputer oraz jeszcze jeden dodatkowy obiektyw. W ofercie znajduje się także wersja Naked, która jest "odchudzonym" większym modelem plecaka - zamiast dedykowanych przegród na sprzęt posiada on w wewnętrznej kieszeni taśmy mocujące, do których możemy przyczepić moduły Speed Changer oraz Lens Changer, przez co możemy całkowicie dostosować wnętrze plecaka do swoich potrzeb.

Wnętrze modelu Naked wraz z przykładowym ułożeniem modułów
Wnętrze modelu Naked wraz z przykładowym ułożeniem modułów

Po wyjęciu zawartości plecaki mogą być skompresowane do grubości jedynie trzech cali przez co nie zajmuja dużo miejsca podczas przechowywania. Pokryte są warstwą wodoodporną i wyposażone w trwałe zamki YKK. Posiadają także mocowanie dla statywu oraz pokrowce przeciwdeszczowe. Cena modelu V2.0 15 wynosi 249,75 dolarów, V2.0 17 279,75 dolarów, a wersji Naked - 219,75 dolarów.

Całą gamę plecaków Shape Shifter znajdziecie tutaj.

Shape Shifter V2.0 15
Shape Shifter V2.0 15
Shape Shifter V2.0 15
Shape Shifter V2.0 17
Shape Shifter V2.0 17
Shape Shifter V2.0 17
Naked Shape Shifter V2.0 17
Naked Shape Shifter V2.0 17
Naked Shape Shifter V2.0 17
Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl