ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Garmin VIRB Ultra 30 - kamerka sportowa ze sterowaniem głosowym Jan Wodziński

2016-09-01
0 komentarzy
3
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Garmin VIRB Ultra 30 - kamerka sportowa ze sterowaniem głosowym
Firma Garmin wprowadza na rynek sterowaną głosem nową kamerkę sportową 4K z serii VIRB

VIRB Ultra 30, pomimo małych rozmiarów pozytywnie zaskakuje ilością funkcji. W nowej kamerze Garmin VIRB Ultra 30 znajdziemy odbiornik GPS, podstawowe sterowanie głosowe, ekran dotykowy oraz wysokoczuły mikrofon.

Nowy produkt firmy z Kansas umożliwia nagrywanie materiału w rozdzielczości 4K przy 30 kl./s. Garmin oferuje w swoim produkcie stabilizację obrazu, która działa poprawnie przy maksymalnych parametrach nagrywania 1440/60p, co może świadczyć o tym, że jest to stabilizacja elektroniczna. Kamera jest także w stanie rejestrować video w zwolnionym tempie (720/240p) a także robić zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 12 megapikseli. Sprzęt zapisuje dane na karcie microSD.

Producent kamerki VIRB Ultra 30 deklaruje, że ekran dotykowy oraz mikrofon działają bez problemu przy zamknięciu jej w wodoodpornym etui, które jest wyposażone w soczewkę pokrytą warstwą przeciwodblaskową oraz wodoodporną.

Sterowanie nowym produktem Garmina może odbywać się zarówno przy użyciu ekranu dotykowego, jak i aplikacji na smartfon czy tablet. Dostępna jest także obsługa technologii sterowania głosem Sensory TrulyHandsfree, która obsługuje podstawowe komendy głosowe, m.in. dotyczące rozpoczynania nagrywania.

VIRB Ultra 30 jest dostępny w Stanach w cenie 499 dolarów. W Europie kamera dostępna będzie w 3 kwartale bieżącego roku w cenie 529,99 euro. Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl