ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Wyzwalacz bezprzewodowy RFS 2-2 i grid od Broncolor Jan Wodziński

2016-09-20
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Wyzwalacz bezprzewodowy RFS 2-2 i grid od Broncolor
Broncolor zaprezentował nowy bezprzewodowy wyzwalacz lamp błyskowych RFS 2-2 oraz modyfikator Strip Grid 5-1

Wyzwalacz lamp błyskowych RFS 2-2 produkcji Bron Elektronik AG przeznaczony jest dla lamp błyskowych z wbudowanym odbiornikiem RFS 2. Jeżeli generator błyskowy lub monoblok z którego korzystamy nie posiada wbudowanego odbiornika nowe urządzenie Broncolor może pełnić taką funkcję.

Nowy wyzwalacz kompatybilny jest z aparatami Canon, Nikon oraz Sony. Przed użyciem go ze sprzętem innych firm producent zaleca przeprowadzenie wstępnych testów. Model RFS 2-2 posiada High Speed Sync, który umożliwia synchronizację błysku przy najkrótszym czasie otwarcia migawki wynoszącym 1/8000 s. Zasilany jest dwoma bateriami AA i oferuje zasięg 50 metrów w otwartej przestrzeni i 30 metrów w pomieszczeniu. Przeciętna żywotność na jednym komplecie baterii to około 100 000 wyzwoleń.

Tryb szybkiej synchronizacji obecny w wyzwalaczu Broncolor RFS 2-2 działa z lampami serii Siros i generatorami Move. W przypadku lamp Siros należy wybrać odpowiednią opcję z menu lampy, natomiast w przypadku generatorów Move przed użyciem wyżej wymienionego trybu należy zaktualizować oprogramowanie w serwisie.

Obok nowego wyzwalacza firma Bron Elektronik AG wprowadza na rynek nowy modyfikator oświetleniowy typu grid. Strip Grid 5:1 przeznaczony jest do zamontowania na standardowym reflektorze P70 i posiada komórki o proporcjach 5:1.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl