ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Warsztat / Artykuł promocyjny

Przyspiesz edycję w Photoshopie dzięki akcjom PhotoWhoa

2017-12-12
2 komentarzy
39
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Przyspiesz edycję w Photoshopie dzięki akcjom PhotoWhoa
Serwis PhotoWhoa przygotował pakiet złożony z ponad 600 zaawansowanych akcji do Photoshopa. Dzięki nim wyedytujesz zdjęcia łatwiej, szybciej i efektowniej!

Obecnie, kiedy Photoshop jest już tak rozwiniętym narzędziem, że nawet profesjonaliści nie wykorzystują jego wszystkich funkcji, tzw. akcje stają się coraz bardziej popularne. Akcja do Photoshopa to nic innego jak zbiór funkcji i poleceń wykonywanych w kolejnych krokach podczas edycji zdjęcia. Raz przeprowadzony proces możemy zapisać, by odwoływać się do niego w przyszłości. Można przy tym zarejestrować pełną edycję fotografii od początku do końca, lub jej dowolny fragment - np. etap skalowania, koloryzacji, czy nakładania filtru. Taki własny zestaw akcji bardzo ułatwia i przyspiesza pracę nad kolejnymi zdjęciami. Z kolei korzystanie z zewnętrznych akcji, to szybki sposób na bardziej kreatywne przetwarzanie fotografii oraz naukę nowych funkcji i photoshopowych trików. 

Internet pełen jest tego typu skryptów, ale oferta PhotoWhoa dosyć mocno się wyróżnia. Pakiet PhotoWhoa zawiera bowiem ponad 600 różnych akcji. Wśród nich znajdują się m.in. retusz skóry, efekt płótna, efekt akwareli, symulacja filtrów z Instagrama, efekt farb olejnych, efekt podwójnej ekspozycji, kolor selektywny, efekt szkicu, czy efekt malowania na szkle. Nie zabrakło bogatego zestawu dla fotografów modowych, a dla fotografów krajobrazowych przygotowano ponad 50 akcji do edycji zdjęć wykonanych w każdej z czterech pór roku. Jest też szereg analogowych efektów oraz akcje, które pozwolą błyskawicznie nadać zdjęciom filmowego charakteru.

Wszystkie akcje przygotowane przez PhotoWhoa są na tyle zróżnicowane, by zaspokoić potrzeby każdego fotografa. Początkujący użytkownicy Photoshopa, dzięki nim będą mogli dużo szybciej uczyć się i rozwijać edycyjny warsztat. Z kolei bardziej zaawansowani i profesjonaliści znacznie przyspieszą pracę i jeszcze bardziej rozwiną swoją kreatywną wyobraźnię stosując i przebudowując gotowe już procesy.

Pełny zestaw akcji PhotoWhoa dostępny jest na photowhoa.com i kosztuje 29,99 dolarów.

 

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl