ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Szkoła Retuszu organizuje warsztaty edycji w Lightroomie

2016-11-21
0 komentarzy
10
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Szkoła Retuszu organizuje warsztaty edycji w Lightroomie
fot. Michał Wiatrowski
Chcesz nauczyć się edycji zdjęć w Adobe Lightroom? Weź udział w warsztatach Michała Wiatrowskiego, eksperta od przetwarzania obrazu i druku fotografii

Już 10 grudnia w Krakowie oraz online Szkoła Retuszu organizuje warsztaty z obsługi Adobe Lightroom w zakresie wywoływania plików RAW, korekcji kolorystycznej, zarządzania bazą fotografii oraz przygotowania do druku. Warsztaty prowadzi Michał Wiatrowski, fotograf i producent wystaw fotograficznych, ekspert od przetwarzania obrazu i druku fotografii, który prowadzi sklep fotopapiery.pl oraz wykonuje projekty graficzne i fotograficzne. Był wyróżniany wielokrotnie za prywatne projekty artystyczne i zdjęcia, m.in. przez World Photography Award, Nagrodą British Council oraz nagrodzony przez NCK.

Warsztaty te są dobrą okazją, by uporządkować posiadaną wiedzę na temat Adobe Lightroom, a także by poznać jego pełen potencjał. Uczestnicy poznają możliwości tego programu w zakresie dopasowania kolorów czy selektywnego przyciemniania i rozjaśniania zdjęć. Zdobyta wiedza pozwoli w znacznej mierze zautomatyzować proces obróbki zdjęć, co przełoży się na efektywność pracy.


fot. Michał Wiatrowski
fot. Michał Wiatrowski

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad swoimi zdjęciami według wskazówek prowadzącego. Będzie można nauczysz się również przygotowywać zdjęcia do druku oraz do publikacji zdjęć w Internecie. Prowadzący wyjaśni również, jak wykorzystać Lightroom do tworzenia i zarządzania bazą fotografii, aby uniknąć kłopotów z odnalezieniem zdjęć na komputerze.

Warsztaty dostępne są w opcji stacjonarnej i transmisji online. Cena: 349 zł stacjonarnie i 229 zł online. Program warsztatów i zapisy na stronie Szkoły Retuszu.


fot. Michał Wiatrowski
fot. Michał Wiatrowski

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl