ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Warsztaty Adobe Lightroom dla początkujących i średniozaawansowanych

2017-03-10
1 komentarzy
21
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Warsztaty Adobe Lightroom dla początkujących i średniozaawansowanych
Krakowska Szkoła Retuszu zaprasza na dwudniowe warsztaty z obsługi programu Adobe Lightroom

Odbywające się 18 i 19 marca w Krakowie oraz online warsztaty obsługi programu Adobe Lightroom będą okazją do nauki wywoływania plików RAW, korekcji kolorystycznej, zarządzania bazą fotografii oraz przygotowania do druku. Warsztaty prowadzi Michał Wiatrowski, fotograf i producent wystaw fotograficznych. Ekspert od przetwarzania obrazu i druku fotografii. Prowadzi sklep fotopapiery.pl. Wykonuje projekty graficzne i fotograficzne. Był wyróżniany wielokrotnie za prywatne projekty artystyczne i zdjęcia, m.in. przez World Photography Award, Nagrodą British Council oraz NCK.

18 marca przewidziany jest kurs dla początkujących. Podczas warsztatów poznasz możliwości Adobe Lightroom w zakresie dopasowania kolorów czy selektywnego przyciemniania i rozjaśniania zdjęć. Wiedza, którą zdobędziesz pozwoli Ci w znacznej mierze zautomatyzować proces obróbki zdjęć, co przełoży się na efektywność Twojej pracy. Nauczysz się również przygotowywać zdjęcia do druku oraz do publikacji zdjęć w Internecie. Będziesz także wiedział, jak wykorzystać Lightroom do tworzenia i zarządzania bazą fotografii.

19 marca Szkoła Retuszu zaprasza na warsztaty z Lightrooma osoby średniozaawansowane, które chcą poznać w pełni potencjał oprogramowania. W programie przewidziano m.in. pracę z wieloma katalogami, import i eksport katalogów, a także profilowanie RAW-ów oraz pracę nad zdjęciami portretowymi, krajobrazu oraz architektury. Warsztaty dostępne są w opcji stacjonarnej i transmisji online.

Cena warsztatów to 399 zł stacjonarnie oraz 299 zł online. Uczestnicy, którzy zapiszą na oba poziomy otrzymają zniżkę 150 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl